Українська мова | Русский язык

Графік роботи: пн-нд 900 - 2000
П'ять причин звернутись до нас:
  • Ціни.
  • Якість.
  • Гарантія.
  • Стабільність компанії.
  • Конфіденційність.
  • Репутація.

Клінінг: що це і навіщо він потрібний Що таке клінінг і чим він відрізняється від звичайного прибирання? Поняття клінінгу охоплює куди більший спектр послуг, ніж звичайне, навіть ретельне, прибирання. Клінінг це наведення ідеального порядку: чистка меблів , підлогових і стінових покриттів, видалення плям, миття фасадів , вікон .

Клінінг передбачає роботу справжніх професіоналів, використання спеціалізованого устаткування і чистячих засобів.

Що таке клінінгова компанія? Фірми, що пропонують клінінгові послуги , з'явилися відносно не так давно. Цей бізнес грунтується на сучасних уявленнях про комфорт і чистоту. Ідеальний порядок і повна відсутність пилу і бруду сьогодні вважається ознакою успіху і процвітання фірм. Надання клінінгових послуг по прибиранню офісів , магазинів і адміністративних будівель – один з найважливіших напрямків спеціалізованих фірм.

Клінінгова компанія що це – данина моді чи життєва необхідність? Судіть самі.

Переваги роботи професіоналів незаперечні:

  • Замовивши послугу, можна забути про проблему прибирання і зайнятися більш важливими справами. Співробітники фірми приймуть замовлення, приїдуть точно в призначений час і подбають про блиск і лиск. Не потрібно переживати, контролювати їх роботу, закуповувати миючі та чистячі засоби. Всі ці турботи лягають на плечі клінерів.
  • Скільки б зусиль ви ні доклали для наведення порядку, профі все одно впораються з роботою краще і швидше. Ніяка, навіть найкраща, прибиральниця не зможе вичистити приміщення так, як це зробить співробітник спеціалізованої клінінгової компанії, «озброєний» ефективними засобами, що чистять і новітнім обладнанням.
  • Надання клінінгових послуг обходиться клієнтові в рази дешевше, ніж найманий працівник, якому потрібно платити зарплату, виділяти гроші на побутову хімію і дрібні пристосування для прибирання.
  • Окремі види робіт просто неможливо якісно виконати своїми силами. Наприклад, для очищення фасаду будівлі необхідно найняти працівників, забезпечити їх безпеку, придбати агресивні чистячі засоби і переконатися, що робочі вміють ними користуватися. Додайте до цього витрати часу і сил на організацію такого прибирання. Звичайно ж, простіше замовити послугу і один раз заплатити за неї, ніж метушитися і витрачати набагато більші суми на покупку всього необхідного.

Клінінгові компанії це можливість домогтися бездоганної чистоти без суєти і тимчасових витрат. Що б вам не знадобилося: генеральне прибирання, чищення меблів, миття фасадів – вам достатньо просто замовити послугу і довіритися професіоналам.

Дякуємо Вам за довіру!

Шановні замовники! Зверніть увагу, що зауваження на недоліки ми приймаємо протягом доби, з моменту прийняття Вами робіт. Телефонуйте, і ми все виправимо!