Українська мова | Русский язык

Графік роботи: пн-нд 900 - 2000
П'ять причин звернутись до нас:
  • Ціни.
  • Якість.
  • Гарантія.
  • Стабільність компанії.
  • Конфіденційність.
  • Репутація.

Варіанти оплати в компанії КлінінгСервісез

Варіанти оплати

№1 Готівковий розрахунок

Найпростіший і звичний спосіб оплати клінінгових послуг нашої компанії КлінінгСервісез – готівковий розрахунок. Його перевага в тому, що оплатити послуги ви зможете після їх виконання (на початку як клінери приступлять до виконання послуги, ви оплачуєте 50% від суми замовлення, а решта 50% після того як вам виконають у повному обсязі послугу) – тобто ви в даному випадку бачите, за що платите. Для оплати вам не знадобиться їхати в наш офіс або йти у відділення банку, заповнювати квитанцію і стояти в черзі. Розрахуйтеся з нашим співробітником, а він гарантовано здасть виручку в касу підприємства. Немає нічого простіше і звичніше, ніж розрахуватися готівкою. Ми раді запропонувати вам цей вид розрахунків.

№2 Безготівкові розрахунок

Наша компанія КлінінгСнвісез надає послуги і юридичним, і фізичним особам. Можливо, вам найзручніше оплатити їх зі свого рахунку в банку? Сплатіть послуги безготівковим платежем на реквізити, зазначені в нашому рахунку. Система клієнт-банк дозволяє нам відстежувати надходять платежі в режимі реального часу, тому банківський платіж – один з найбільш зручних для багатьох клієнтів. Зручність безготівкових розрахунків, швидкість проходження платежів, можливість відобразити оплату послуг в бухгалтерському обліку підприємства – все це переваги безготівкових розрахунків. Ви отримаєте весь комплект документів на послуги, оплачені безготівковими розрахунками.

 

Шановні замовники! Зверніть увагу, що зауваження на недоліки ми приймаємо протягом доби, з моменту прийняття Вами робіт. Телефонуйте, і ми все виправимо!