Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Прибирання приміщень Київ

Професійне прибирання приміщень і клінінг сьогодні досить популярні серед власників об'єктів житлового фонду, та і керівництво компанії (фірми) часто приймає рішення про доцільність проведення подібних заходів. Як відомо, бізнес-центри та торговельні комплекси щодня відвідуються сотнями відвідувачів, а чистота приміщення стає запорукою формування прекрасного враження, без якого їм не захочеться відвідувати це місце знову.

Щоденне прибирання приміщень, ціни на яке адекватні і прийнятні, являє собою кропітку працю безлічі професіоналів, а також складається зі значного комплексу основних і додаткових сервісів.

Для кожного ділового або торгового центру характерна наявність наступних типів площ:

• Орендовані, сюди можна віднести офіси і торгові точки.

• Громадські, що включають санітарно-гігієнічні приміщення, сходи, вхідні комплекси приміщень, коридори, ліфтові холи і безпосередньо ліфти, приміщення технічного призначення.

Клінінгове прибирання приміщень, виконуване щодня, мається на увазі приведення в ідеальний порядок саме громадських зон, а послуги з прибирання будинків та приміщень, які перебувають в оренді, являють собою різновид додаткового сервісу і виконуються відповідно до попередніх домовленостей.

Прибирання готелів, клінінг номерів готелю

Нерідко трапляється, що, в силу певних обставин, власникам готельного комплексу виявляється нерентабельним утримання штату професійних прибиральників. У такому випадку комплексне прибирання приміщень може виконуватися кваліфікованою командою клінінгової компанії, яка приїжджає при виникненні потреби і в лічені години створює ідеальну гармонію в необхідних кімнатах. Таким же чином може виконуватися якісне прибирання магазинів.

Приміром, клінінговими командами виконується вологе прибирання приміщень, яке являє собою важливу і часто необхідну дія, спрямовану на створення і подальше підтримання сприятливого, комфортного та затишного клімату в кімнаті. Також як і генеральне прибирання приміщень, вона має важливе значення в комплексі заходів, що запобігають розвиток різних злобливих для людського здоров'я мікроорганізмів.

Прибирання приміщень після ремонту: довірте професіоналам

Клінінг приміщень після закінчення ремонту вимагає від виконавців старанності, професіоналізму та уважності. Крім цього, незаперечний той факт, що власноручне наведення блиску і шику в приміщеннях в таких умовах вельми скрутне. Однак комплексне прибирання приміщень від професіоналів здатне і в цьому випадку вирішити всі труднощі, очистивши батареї і підвіконня від залишків фарби, цементного нальоту, клею, силікону та інших будівельних матеріалів.

Прибирання різних приміщень: гаражів, горищ, підвалів,  офісів, будинків і котеджів виконується клінінговими професійними компаніями на високоякісному рівні, а розцінки на послуги конкурентноздатні і лояльні.

Дякуємо Вам за довіру!