Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Прибирання офісів в Києві

По виду офісу судять про компанію, і будь-який бруд справляє негативне враження на відвідувачів. Підтримання чистоти в робочих приміщеннях — складне завдання, адже щодня тут проходить досить велика кількість людей. І кожен з них приносить на взутті вуличну грязь, що позначається на зовнішньому вигляді офісу та здоров’я працівників.

Послуга прибирання офісу, замовлена в КлінінгСервісез — непомітна додаткова реклама вашої компанії і економія на виплаті лікарняних вашим співробітникам. Професійне прибирання офісів, чистка підвісних стель, м’яких меблів , поверхонь столів, тумбочок і підлогових покриттів гарантує повне видалення пилу, бруду і виведення плям. Наші фахівці подбають про те, щоб меблі, вікна, скляні предмети і дзеркала в приміщенні сяяли чистотою. Співробітники CleaningServices, відмінно знають, що якісне  прибирання офісу Київ вимагає застосування спеціального клінінгового обладнання та ефективних миючих засобів. Кожен з них не перший рік працює у сфері клінінгу, тому виконує роботу швидко і якісно. За лічені години збирається весь пил, виводяться навіть застарілі плями з будь-яких поверхонь і знищуються шкідливі мікроорганізми. Ви просто робите замовлення, і вже через кілька годин буде виконане  генеральне прибирання офісу.

Зарубіжні компанії давно оцінили зручність професійного клінінгу. Витрати на нього окупаються з лишком. Якщо вам потрібне прибирання офісу після ремонту, то ми візьмемо на себе вивіз будівельного сміття, наведемо ідеальний порядок, опрацюємо меблі поліролью. Підлогові покриття ми не тільки відчистимо від плям, але й нанесемо на них спеціальні захисні склади, які значно продовжують термін експлуатації. У КлінінгСервісез може бути замовлене  прибирання після будівництва. Як правило, то кількість сміття, бруду і пилу, яке залишається після закінчення будівельних робіт, складно прибрати власними силами. Ми беремо це на себе.

КлінінгСервісез — це сяюча чистота в будь-якому офісі.

Дякуємо Вам за довіру!