Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Прибирання офісів

Прибирання офісу Київ і Київська область ціна

 

 

Потрібне прибирання з гарантією?

 

Замовте прибирання у Нас і Ми гарантуємо 100% результат!

 

КлінінгСервісез - Прибирання офісу Київ і Київська область ціна

 

Скільки коштує прибирання офісу?

 

Детальніше в розділі:

Ціни

 

Або за телефоном:

(095) 024-08-38

 


По виду офісу судять про компанію, і будь-який бруд справляє негативне враження на відвідувачів. Підтримка чистоти в робочих приміщеннях — складне завдання, адже щодня тут проходить досить велика кількість людей. І кожен з них приносить на взутті бруд з вулиць,це позначаються на зовнішньому вигляді офісу і здоров’ї працівників.

Послуга разове прибирання офісів, замовлена ​​в КлінінгСервісез — непомітна додаткова реклама вашої компанії і економія на виплаті лікарняних вашим співробітникам. Професійне прибирання офісів, чистка підвісних стель, м’яких меблів, поверхонь столів, тумбочок і підлогових покриттів гарантує повне видалення пилу, бруду і виведення плям. Наші фахівці подбають про те, щоб меблі, вікна, скляні предмети і дзеркала в приміщенні сяяли чистотою.

Співробітники нашої компанії, відмінно знають, що якісне разове прибирання офісу в Києві вимагає застосування спеціального клінінгового обладнання та ефективних миючих засобів. Кожен з них не перший рік працює в сфері клінінгу, тому виконує роботу швидко і якісно.

За лічені години забирається весь пил, виводяться навіть застарілі плями з будь-яких поверхонь і знищуються шкідливі мікроорганізми. Ви просто робите замовлення, і вже наступного дня буде виконане генеральне миття офісу. Зарубіжні компанії давно оцінили зручність професійного клінінгу. Витрати на нього окупаються з лихвою.

Якщо вам потрібне прибирання офісу після ремонту, то ми візьмемо на себе вивіз будівельного сміття, наведемо ідеальний порядок, опрацюємо меблі полиролями. Підлогу ми не тільки відчистимо від плям.

У нас, може бути замовлена ​​прибирання після будівництва. Як правило, то кількість сміття, бруду і пилу, яке залишається після закінчення будівельних робіт, складно прибрати власними силами. Ми беремо це на себе!

 

КлінінгСервісез — це сяюча чистота в будь-якому офісі.

Питання про прибирання офісів:

 

 

Скільки коштує генеральне прибирання офісу?

Переходите по силці і там є всі ціни на прибирання.

Скільки коштує разове прибирання офісу?

Переходьте по силці і там є всі ціни на прибирання.

Скільки коштує прибирання офісу після ремонту?

Переходьте по силці і там є всі ціни на прибирання.

Які гарантії ви даєте на прибирання?

Шановні клієнти! Зверніть увагу, що ми приймаємо зауваження протягом доби після прийняття Вами робіт. Телефонуйте, ми беззастережно все виправимо!

У яких районах Києва ви працюєте?

Працюємо в усіх районах: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський.

Ви працюєте в Київській області?

Так, працюємо.

 

 


[Теги: прибирання офісу в Києві | генеральне прибирання офісу ціна | прибирання офісу Київ | прибирання офісів вартість | клінінг офісу | клінінг офісу недорого | прибирання офісу після ремонту Київ | разове прибирання офісу | прибирання офісу після і до оренди | київ прибирання офісу ціна | прибирання офісу недорого і дешево | прибирання офісу перед переїздом, прибирання офісу ціна]