Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Допомогти вашому дому незмінно сяяти чистотою і радувати теплим затишком допоможе професійне генеральне прибирання квартири , будинку або котеджу від фахівців компанії CleaningServices , готової запропонувати вам дивовижний по своїй доступності прайс. Нами буде виконаний повноцінний комплекс клінінгових робіт у всіх приміщеннях, від вітальні до гаража. Ми очищаємо всі корпусні меблі зовні, а якщо вони не заповнені — то і зсередини. Для очищення підлоги і підлогових покриттів нами застосовуються спеціалізовані миючі засоби, у разі наявності паркету — особливі склади зусиллями наших клінерів доводять його до ідеальної чистоти, потім підлога натирається до дзеркального блиску. Шви між плиткою ретельно очищаються спеціальними щітками, від пилу звільняються всі предмети побутової техніки.

Прибирання кімнати в будинку має свої нюанси для кожного окремого приміщення:

  • Недороге клінінгове прибирання кухні передбачає помивку вбудованих шаф, всіх підвісних елементів. Плити, холодильники та інша техніка вимагають дбайливого звернення, але ми знаємо, як зробити їх ідеально чистими без ризику нанесення збитку.
  • Клінінг вітальні кімнати — в нас дешево і якісно. Клінери приведуть в порядок всі м'які  і шкіряні меблі, міжкімнатні двері, плінтуси і карнизи, всі люстри та світильники, наличники, розетки і вимикачі, а також сувеніри та інші інтер'єрні дрібнички. Дзеркальним і скляним поверхням буде надано сяючий блиск шляхом обробки спеціальними речовинами.
  • Прибирання в дитячій кімнаті є вкрай відповідальною справою, адже тут проживає найдорогоцінніша для кожного батька людина. Виконуючи клінінг дитячої, нами використовуються виключно безпечні речовини, не здатні нашкодити здоров'ю дітей. Ми очистимо підлоги і всі поверхні, а також складемо всі дитячі іграшкові цінності таким чином, щоб малюкові хотілося грати ними знову і знову.
  • Прибирання в спальні, місці вашої відновної релаксації, має суттєвий нюанс — очистку матраца. Зазвичай цей предмет ховається за безліччю предметів — подушками, білизною, ковдрами, проте він потребує санітарної обробки не менше інших постільних приналежностей. Ми виконаємо якісне очищення матраца і дамо рекомендації по його утриманню в чистоті.
  • Прибирання в кабінеті. Як правило, діловим людям вкрай не подобається вторгнення в їх робочий простір. Ми виконаємо клінінг таким чином, щоб не потривожити діловий уклад, а відвідувачі кабінету і його власник отримували найпозитивніші враження. Компанія CleaningServices: прибирання кімнат в квартирі і будинку для вашого затишку!

 Дякуємо Вам за довіру!