Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Прибирання будинків в Києві

Сяюча чистота в будинку — мрія кожної жінки, проте при сучасному способі життя і постійному поспіху домогтися її, на жаль, не представляється можливим. Готування, прання і прибирання будинку часто переносяться на вихідні — дні, коли людині життєво необхідно відпочити. Компанія КлінінгСервісез існує для того, щоб ви могли насолодитися повноцінним відпочинком. Турботу про чистоту у вашому житлі ми беремо на себе.

Будь-яке приміщення хоча б раз на рік потребує генерального прибирання. Професіонали за кілька годин приведуть ваш будинок в повний порядок, відчистять навіть ті забруднення, з якими ви не змогли впоратися самостійно. Послуга генеральне прибирання заміського будинку, котеджу, особняка, дачі і таунхауса у Києві передбачає використання спеціальних миючих засобів, що помітно відрізняються від побутових.

Ми застосовуємо ефективні методи видалення плям, тому і всі ті предмети, які ви не змогли відчистити, ми миттєво наведемо в ідеальний порядок. Підлогові покриття, м’які меблі, плінтуса, дверні та віконні блоки, радіатори опалення, вентиляційні отвори та решітки — все буде виглядати бездоганно. Ми відмиваємо і дезінфікуємо санвузли. Будьте впевнені: коли наші фахівці закінчать роботу, на поверхнях не залишиться ні бруду, ні мікробів.

Найскладніше — прибирання будинків після ремонту, адже обов’язково залишаються плями від різних клейових, штукатурних, фарбувальних складів. Спроби відтерти їх звичайними розчинниками можуть призвести до пошкоджень на поверхнях. Ми приберемо плями так, що ви навіть не згадаєте, де вони знаходилися.

Для професіоналів CleaningServices немає неможливого. Якщо замовляється прибирання котеджів або заміських будинків, то бездоганно чистими будуть не тільки підлоги, стіни і меблі. При необхідності вивеземо будівельне сміття. Замовлене у нас прибирання котеджу в Києві не заподіює ніяких незручностей господарям.

Ви просто робите замовлення, повідомляєте свої побажання, і вже через кілька годин будинок блищить чистотою. Навіть якщо вам потрібне серйозне прибирання після будівництва, всі роботи будуть закінчені за лічені години, адже працює бригада, що складається з кількох людей. Всі функції строго розподілені, і кожен співробітник робить свою роботу швидко і якісно.

Прибирання будинків і котеджів,таунхаусів і особняків від КлінінгСервісез – це швидко, вигідно та якісно. Звертайтеся!

Дякуємо Вам за довіру!