Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Навести порядок у квартирі після того, як було завершено ремонт, може бути зовсім непросто. Щоб вирішити проблему якісно, потрібні певні професійні навички, спеціальні засоби, а також грамотна організація — набагато краще, якщо весь комплекс робіт буде виконано оперативно. Інакше великий ризик того, що бруд опиниться на чистих поверхнях, і доведеться проводити повторне прибирання. Щоб цього не відбувалося, найкращим рішенням буде звернення в клінінгову компанію CleaningServices, яка надає послуги з прибирання житлових приміщень.

Фахівці компанії добре знайомі з тим, як повинно здійснюватися професійне прибирання після ремонт. Компанія керується власними напрацюваннями у сфері надання таких послуг, завдяки чому ідеальний результат можна отримати в найкоротші терміни. Таким чином, економиться дорогоцінний час, а прибирання проводиться в відповідності з найвищими стандартами. Бригадний метод має безліч переваг перед самостійним прибиранням. Використовуються якісні миючі хімічні засоби — вони досить ефективні, і в той же час не викликають алергічних реакцій. Це дуже важливо, так як багато клієнтів відмовляються від послуг клінінгових компаній саме унаслідок того, що побоюються алергічної реакції на миючі засоби.

Послуги, які надають столичні клінінгові компанії — прибирання після ремонту Київ, а також багато інших, пов'язані з обслуговуванням житлових приміщень. Персонал компанії CleaningServices — це професіонали зі спеціалізованою підготовкою, вони знають, як працювати з миючим обладнанням та хімічними засобами. Проводяться семінари для підвищення кваліфікації. Все це говорить про серйозний підхід до справи, а значить і про серйозні результати .

Майже завжди ремонт — це складний і тривалий процес, після якого необхідність прибирання квартири стає справжньою проблемою. Оптимальне рішення для жителів української столиці в даному випадку — замовити прибирання квартири Київ, в компанії CleaningServices. Завдяки таким послугам не доведеться відкладати на потім оцінку результатів ремонту — всі роботи можуть бути виконані в найкоротші терміни і з високою ефективністю. Дуже важливо і те, що графік прибирання є мобільним . У ході обговорення з клієнтом нюансів прибирання підбирається оптимальний час для виконання післяремонтних робіт. У разі надання послуг з щоденного прибирання також може бути спланований оптимальний графік.

Вартість робіт при необхідності прибрати квартиру Київ після ремонту, залежатиме від того, які роботи пропонуються до виконання, який їхній обсяг, а також яка площа житлового приміщення. У деяких випадках можливе застосування фіксованих тарифів. Вартість робіт — остаточна, в неї включені всі можливі нюанси — від зарплати співробітників до використовуваних миючих речовин. У порівнянні з іншими видами клінінгових послуг, у післяремонтному обслуговуванні приміщення особливо важливо, щоб у роботі використовувалося професійне обладнання та спеціальні миючі хімічні склади. Це обов'язкові вимоги для оперативного наведення порядку в приміщенні після ремонту.

Завершальний етап будь-яких будівельних чи ремонтних робіт — це ретельне прибирання приміщення. У більшості випадків мова йде про великий обсяг робіт, адже прибирати доводиться не тільки пил і бруд, а й будівельне сміття. Самостійне рішення проблеми — це великі витрати часу і коштів. Більш вигідний і швидкий варіант — скористатися послугами фахівців компанії CleaningServices.

Дякуємо Вам за довіру!