Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Як відомо, для кахельної і керамічної плитки характерні чудові експлуатаційні властивості, вона зносостійка, довговічна і міцна, з її допомогою створюються прекрасні естетичні композиції і надійне покриття. Однак, як і будь-якого предмету інтер'єру, плитці необхідний своєчасний адекватний догляд, завдяки якому вона зможе зберегти свій зовнішній вигляд надовго і служити максимально тривалий час.   

Помити плитку і кахель абсолютно нескладно, якщо брати до уваги протягом прибирання деякі нюанси: Для підтримки ідеальної чистоти потрібна регулярна чистка настінної плитки. Однак використовувати в даному процесі можна аж ніяк не всі речовини поспіль. Приміром, виключено застосування агресивних миючих речовин із вмістом кислот. Причому максимально постраждають саме міжплиточні шви, що може призвести до відпадіння плитки від основи.  

Мийка підлогової плитки повинна відбуватися без частого застосування абразивного устаткування: металевих щіток, скребків та іншого. Краще зовсім обійтися без їх використання, застосування допустимо у разі потреби видалення вкрай серйозних забруднень.  

Мийка стін і підлоги з плитки у ванній кімнаті або на кухні може відбуватися за допомогою пилососа з мягкощетіністой насадкою. З невидимими оку пилом і піском вона справляється прекрасно, адже саме такі частинки нерідко негативно впливають на зносостійкість плитки. Тому чистота плиткових покриттів стає принциповою. Крім професійного очищення покриттів підлог і стін з плитки, фахівцями компанії CleaningServices виконується високоякісна мийка та чистка сантехніки у ванній кімнаті і на кухні. CleaningServices: на варті вашого затишку!

Дякуємо Вам за довіру!