Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Еко-прибирання Київ

З тим, що чистота — це здорово і чудово, згодні всі. Необхідність регулярного прибирання оселі та періодичного генерального прибирання ніхто не оспорює. Ось тільки часу і сил прибирання займає досить багато. А якщо мова йде про генеральне прибирання- то й подавно. Але найнеприємніше — при всьому бажанні не завжди вдається привести будинок в ідеальний порядок. До деяких місць тяжко добратися, а рухати меблі не дуже-то хочеться. Плюс рясне використання сучасних миючих засобів може викликати неприємну реакцію.

Насправді ця проблема вирішувана. Зверніться до професіоналів з КлінінгСервісез і забудьте про клопоти, пов’язані з наведенням чистоти! Більш того, до ваших послуг еко-прибирання будинку — ідеальний варіант для тих, у кого є маленькі діти і \ або домашні тварини. А також для тих, чиє здоров’я не сприймає «радості» побутової хімії.

Що таке еко-прибирання? Еко-прибирання квартир і будинків — спеціальна процедура з прибирання, що передбачає використання сухого пара та спеціальних екологічно чистих засобів. Еко-прибирання екологічне, антибактеріальне та противоалергенне. Екологічне прибирання рекомендується людям, у яких підвищена чутливість до побутової хімії, а також страждаючим шкірними та алергічними захворюваннями. Еко-прибирання будинку абсолютно нешкідливе для дітей, домашніх вихованців, вагітних жінок. Клінінгова компанія КлінінгСервісез в своїй роботі використовує парогенератори, іонізатори, зволожувачі останніх поколінь. Прибирання паром дозволяє видалити навіть найсильніші види забруднень в абсолютно важкодоступних місцях. І ніякої хімії — напір гарячої пари творить дива! Але це ще не все. Синхронно з очищенням приміщення при еко-прибирання відбувається дезінфекція та очищення повітря від неприємних запахів. Таким чином, еко-прибирання будинків комплексне  у всіх сенсах. Фахівці клінінгової компанії КлінінгСервісез чудово знають всі нюанси, пов’язані з прибиранням квартир, будинків, офісів. Еко-прибирання в Києві від КлінінгСервісез — це:

-Еко- чистка килимових , м’яких меблів , матраців;

-Чистка м’яких іграшок, опалювальних батарей;

Чищення паром жалюзі ;

-Еко- чистка вікон , дзеркал (поверхонь зі скла);

-Еко-чищення твердих поверхонь;

-Протирання кімнатних рослин;

-Делікатна чистка (зокрема — світильники, кришталь, побутова техніка).

Оперативне, і разом з тим ретельне еко-прибирання квартир і будинків — візитна картка КлінінгСервісез. Результатом нашої роботи завжди є ідеальна чистота приміщення. До ваших послуг — помірні ціни та гнучка система знижок для постійних клієнтів.

 

Дякуємо Вам за довіру!