Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Саме чистота і порядок у Вашій квартирі — це 100% успіх домашнього комфорту і затишку, джерело тепла і радості для кожного з її жителів. Однак далеко не завжди існують реальні можливості прибрати квартиру швидко і без особливих зусиль. У пошуках чистоти ? Тоді правильним  рішенням для Вас стануть клінінгові послуги з прибирання квартир у місті Київ від нашої компанії. Наша Компанія є експертом і істинним професіоналом у сфері клінінгу. Наш спектр послуг дозволяє виконати прибирання в квартирі комплексно , якісно і за низькою ціною. Оптимальна вартість послуг компаніі досягнута за рахунок грамотної і чіткої оптимізації всього процесу клінінгу : від надходження замовлення до нашого менеджера, до його реалізації .

Генеральне прибирання

Генеральною називають разове  комплексне прибирання , яке  здатне  зробити вашу квартиру дивовижно чистою і по-домашньому затишною. Дана послуга стане відмінною допомогою для кожного , хто шукає професійного виконавця повного комплексу послуг з прибирання квартир у місті Київ. Звертайтеся в компанію — ми завжди готові допомогти прибрати все необхідне з професійним підходом і в заздалегідь встановлені терміни. Замовити генеральне прибирання по найбільш недорогими  цінами в Києві ви можете вже зараз. Для цього варто зробити лише один дзвінок — все інше виконають професіонали.

Прибирання після ремонту

Будь-який ремонт у квартирі , будь то комплексний або косметичний , вимагає масу часу і сил. Особливо актуальною стає проблема прибирання після виконання будівельних і ремонтних робіт , реалізувати яку самостійно часто не під силу. Реальне і найбільш оптимальне рішення даної проблеми — послуги з прибирання квартири після ремонту та / або будівництва від фахівців нашої компанії. Ми виконаємо дані види робіт недорого , грамотно і в найкоротші терміни. Уточнити ціни та умови ви можете , зателефонувавши менеджеру нашої компанії.

Еко-прибирання

На щастя , для тих,хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких , спеціально були розроблені екологічно чисті засоби для еко — прибирання квартир. Еко-прибирання ідеально підходить для дітей і вагітних , для алергіків і домашніх тварин. Також до даного виду послуг відносять прибирання парою , яке останнім часом завойовує все більшу довіру і популярність. Бажаєте щоб прибирання у вашій квартирі стало  найбільш безпечним  і ефективним? Тоді викличте фахівця нашої компанії , який втілить в реальність всі мрії безпечної чистоти і у вашому домашньому вогнищі.

Прибирання після пожежі

Пожежа в квартирі — це величезна проблема для кожного з нас. Ніхто не хотів би зіткнутися з ним особисто. Але якщо ваше житло вже постраждало від пожежі , то варто якнайшвидше спробувати позбутися від його наслідків. Для цього експертами нашої компанії була розроблена і додана спеціальна послуга — прибирання квартири після пожежі. Наш досвід і персональний підхід до кожного окремого випадку дозволяє досягти максимального результату за найбільш привабливою ціною і на самих оптимальних умовах.

Прибирання після потопу

Вас затопили сусіди зверху ? У вас в квартирі стався прорив труб ? Не біда! На допомогу в прибиранні квартири після затоплення водою завжди готові прийти фахівці професійної компанії . Ми подбаємо про досягнення максимальної чистоти та ідеального блиску в вашій квартирі після потопу. Звертайтеся до нас з будь-якими проблемами в області прибирання , адже наші професіонали завжди знають , як саме і чим допомогти.

Часткове прибирання

Дуже часто потрібна не комплексна , а лише часткове, або разове  прибирання в квартирі. У нашій компанії передбачили і подібні випадки . До таких видів побутових послуг можна віднести прибирання окремих кімнат (наприклад , ванної , кухні , спальні, вітальні або дитячої ) і прибирання окремих елементів квартири і інтер'єру: миття вікон , жалюзі або балкона , мийку плитки , кахлю або сантехніки , хімчистку меблів і килимових покриттів. Потрібне  часткове  прибирання ? Тоді сміливо набирайте наш номер телефону — ми відповімо на всі ваші запитання!

Дякуємо Вам за довіру!