Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Послуги з прибирання території промислового підприємства мають величезне значення в процесі визначення місцевої екологічної ситуації, а також її впливу на стан людського здоров'я. Вартість прибирання території  залежить від певних факторів та кількості зайнятого персоналу, однак при зверненні до клінінгової компанії CleaningServices ви завжди можете розраховувати на самі лояльні і демократичні фінансові умови.

Незалежно від того, потрібно вам разове прибирання територій після закінчення будівництва (Київ), або ви бажаєте, щоб прибирання прилеглої території приватного будинку, офісу, котеджу, дачі відбувалося регулярно на контрактній основі, наші клінери працюють якісно, професійно, відповідально.

Умовно прибирання прилеглої території практично будь-якої організації може поділятися на зимову і літню. Прибирання прилеглої території в приватному секторі протягом літнього періоду може мати на увазі контроль над чистотою урн, забезпечення порядку у дворах і біля входу, зволоження асфальтного покриття. У зимовий час клінінг включає снігоприбиральні роботи, очистку проходів від льоду та снігу, прибирання майданчика біля сміттєвих контейнерів, звільнення решіток, вивісок, парканів від криги і снігу.

Прибирання після заходів: побутові питання — наше завдання

Після завершення торжества або знаменної офіційної події потреба проведення такого дійства, як прибирання територій після банкетів дешево, необхідно практично завжди. Компанія CleaningServices дозволить вам не затьмарювати власну радість від отриманого задоволення, взявши на себе питання клінінгу. Прибирання територій після презентацій недорого,має на увазі чистку меблів, прибирання за допомогою пилососа, помивку підлоги і стін, інші роботи.

Прибирання територій після концертів у Києві — масштабне і трудомістке завдання, проте наші професійні клінери впевнено справляються з ним. Прибирання територій після акцій розпочнеться у вказаний  вами комфортний час і за лічені години поверне приміщенню  і території  первозданний вигляд.

Прибирання територій післяремонтних робіт: просто про складне

Прибирання територій після будівництва сміливо можна віднести до найбільш складних видів клінінгу, з яким не зрівняється ніяке регулярне прибирання дворових територій підприємства. Позбавлення від будівельного пилу відбувається досить непросто, однак професійна команда нашої компанії гарантує вам чудові результати!

Дякуємо Вам за довіру!