Українська мова | Русский язык

Графік роботи: пн-нд 900 - 2000
П'ять причин звернутись до нас:
  • Ціни.
  • Якість.
  • Гарантія.
  • Стабільність компанії.
  • Конфіденційність.
  • Репутація.

Розчищення та прибирання льодуВидалення криги і прибирання льоду, будь то біля магазину, банку чи аптеки, салону краси, двору чи стоянки, території житлових будинків, підприємств чи ринків, тротуару або парковки – це одна з основних проблем в зимовий період. Падіння, можлива травма, забій через ожеледицю на підході до вашого будинку або офісу – всіх цих неприємностей можна уникнути. Необхідно тільки своєчасно подбати про це питання, звернувшись до фахівців – до професіоналів клінінгу компанії CleaningServices.

Розчищення льоду взимку – це і очищення пішохідних доріжок, і тротуарів, ну і звичайно, ж самій проїжджій частині. Адже полій здатна заподіяти масу серйозних турбот.

Тому послуги з прибирання льоду і відколи полою стануть Вашим правильним зимовим вибором. Аналогічно корисними варто назвати і послуги з прибирання, вивезення снігу .

Прибирання території від льоду – комплексний захід. Відповідно весь комплекс робіт можна розбити на більш дрібні складові. Сучасна служба прибирання льоду, як правило, ділить процес на наступні етапи: – Оцінка обсягу робіт, після чого визначається, які інструменти, матеріали та людські ресурси знадобляться; – Власне прибирання сніжно-крижаного накату або льоду (застосовується ручна розбивка льоду, за бажанням клієнта можливе використання Ваших реагентів, що розчиняють полій). Якщо вам потрібні робітники люди для прибирання льоду і полою, наша компанія по прибиранню льоду готова надати кваліфікований персонал, який зможе працювати в найскладніших умовах. Наші працівники завжди оснащені всім необхідним інвентарем і готові приступити до роботи вже сьогодні. Завдяки останнім прибирання, скол і видалення льоду із тротуарів, з пішохідних зон, з автостоянок та під'їзних шляхів здійснюється швидко, не піддаючи механічного впливу на дорогі покриття та оздоблення. Очищення територій і площ від льоду – важливе зимове прибирання, яке не просто робить безпечними вулиці. Очищення тротуарів від льоду продемонструє вашим клієнтам вашу турботу про них, розчищена парковка і під'їзні шляхи полегшать для ділових партнерів дорогу до офісу. Якщо ви стурбовані питанням, де знайти людей для прибирання льоду з прилеглої території, – звертайтеся в нашу компанію. Ми допоможемо пережити зимовий період без ожеледі, хворобливих падінь і ударів. Розчищення та прибирання льодуСкільки коштує? Дізнатися розцінки на послуги, а також завантажити Price ви можете в цьому розділі . Будь ласка, уточнюйте ціни у менеджера компанії. Для цього вам варто лише зателефонувати до нас в офіс. Скориставшись нашими послугами, ви збережете в цілості техніку, яка піддається заледенінню, і зможете працювати без матеріальних втрат через зламане оснащення та лікарняних ваших співробітників. Скажіть ожеледі «Ні!» – Звертайтеся до професіоналів.

Дякуємо Вам за довіру!

Шановні замовники! Зверніть увагу, що зауваження на недоліки ми приймаємо протягом доби, з моменту прийняття Вами робіт. Телефонуйте, і ми все виправимо!