Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Послуги з професійного прибирання квартир — це можливість швидко і ефективно вирішити проблему з брудом і безладом. Часто такі послуги замовляють організатори вечірок , так як після свята обсяг робіт може бути просто величезним. Бригада професіоналів з сучасним обладнанням і високоефективними миючими засобами може швидко впоратися з поставленим завданням — видалення розлучень, плям, безладу, будь-яких видів забруднень, ретельне очищення поверхонь. Якщо потрібно прибрати в квартирі Київ на постійній чи разовій основі, фахівці компанії CleaningServices завжди готові надати допомогу.

У господарів квартири може просто не бути часу і можливостей для самостійного виконання повноцінного  якісного прибирання житлового приміщення. Саме цією обставиною пояснюється нинішня висока популярність клінінгових послуг для приватних клієнтів. Велика перевага замовлення послуг в компанії CleaningServices — можливість самостійно вибрати оптимальний час прибирання. Втім, в постійному контролі  процесу немає необхідності — фахівці працюватимуть стсуворо  відповідно до отриманих вказівок.

Всіх клієнтів, що замовляють клінінгові послугиприбирання квартир Київ, цікавить вартість наданих робіт. У компанії CleaningServices  встановлені  доступні  демократичні  ціни , роботи виконуються з максимальною оперативністю. Якість виконання при цьому залишається на високому рівні. Якісне прибирання квартири, виконувана бригадою фахівців — на сьогоднішній день вже не розкіш, а розумна економія сил і часу. Примітно, що крім комплексних заздалегідь запланованих послуг можуть виконуватися і термінові замовлення — вартість робіт тут буде трохи вище, однак клієнт має можливість отримати результат дійсно швидко, в дуже стислі терміни.

Для компанії CleaningServices комплексне прибирання приміщень у Києві давно стало одним з основних видів послуг, що надаються . Використовуються передові технології у сфері очистки житлових приміщень від забруднень, якість виконуваних робіт — на неперевершеному рівні. Головні переваги компанії — сучасність, технологічність, професіоналізм і доступні ціни на послуги .

Стандартні пропозиції включають в себе затверджений перелік послуг, які в ході робіт виконуються в суворій послідовності. Залежно від побажань клієнтів, комплекс робіт може бути розширений. Втім, навіть в стандартних варіантах передбачається велика частина можливих послуг — це ретельне очищення всіх поверхонь, миття із застосуванням безпечних і ефективних хімічних засобів. Можливе миття не тільки великих поверхонь , але також і дрібних декоративних елементів, а також складних конструкцій. У більшості випадків такі послуги оплачуються додатково — розмір доплати залежатиме від обсягів виконуваних робіт, а також від того, які додаткові кошти використовувалися в ході очищення.

Одна з найпопулярніших і затребуваних різновидів комплексного прибирання на сучасному клінінговому ринку української столиці — прибирання після ремонту квартири Київ. Це найскладніший вид робіт, і тому природно, що вартість його буде вище , ніж у інших видів послуг. У роботі в обов'язковому порядку використовуються спеціальні хімічні засоби, так як багато забруднення, що залишилися після будівельних робіт, по-іншому видалити просто неможливо. Звертаючись до компанії CleaningServices, клієнти можуть бути впевнені в результаті — прибирання квартири буде виконано  ідеально.

Дякуємо Вам за довіру!