Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Ні мені, ні родичам раніше ніколи не доводилося користуватися послугами клінінгових компаній. Але зараз ця послуга актуальна для нашої родини. Чи можна детальніше дізнатися про ці компанії? Як вибрати серед безлічі пропозицій? На що звернути увагу? Як заощадити на цих послугах, але не на шкоду якості?

Де шукати? Професійні клінінгові компанії в обов’язковому порядку дбають про свій імідж. Тому регулярно дають рекламу в ЗМІ, мають власний сайт. До речі, убогість інформації про компанію або ж її повна відсутність — привід задуматися про те, наскільки серйозно ця організація займається бізнесом, не фірма-одноденка Чи це. Сайт клінінг-компанії має велике значення. Інтернет-портал не тільки створює перше враження, це майданчик для спілкування з клієнтом. На сайті хорошій компанії крім контактів і переліку послуг обов’язково будуть відомості про акції, участь фірми у виставках, отримані нагороди, тематичні статті з корисної для клієнтів інформацією.

На що звертати увагу? Список клієнтів та відгуки — кращі рекомендації для будь-якої компанії. Репутація в будь-якій справі має першорядне значення, і клінінг-компанії не виняток. Ідеальним відкликанням буде, звичайно, усний. Але якщо ви шукаєте компанію через інтернет, підійдуть і онлайн-відгуки про її роботу. Їх можна знайти як на сайті самої компанії, так і на ресурсах, присвячених цій темі. Дізнайтеся, як у компанії вирішують проблемні ситуації. Відповіді «У нас такого не буває» або «Коли трапиться, тоді і думати будемо» — непрофесійні. Хороший підхід до вибору — ставити якомога більше несподіваних і навіть каверзних питань. Чіткі і спокійні відповіді — ознака того, що ви звернулися до фахівців. Універсальність — ще одна ознака професіоналізму. Широкий спектр послуг, великий штат співробітників, використання передових технологій прибирання приміщень (екологічна прибирання, неагресивні миючі засоби, новітня техніка і т.д.) — запорука того, що ви прибирання буде проведена на висоті.

Як заощадити? Маркетологи навперебій запевняють нас не скупитися, адже тільки в цьому випадку ми отримаємо дійсно якісний товар або послугу. Але економити можна і розумно, не втрачаючи в якості і зберігаючи власні кошти. Поцікавтеся, які акційні пропозиції зараз діють. Суттєву знижку можна отримати і при обговоренні обсягу робіт і регулярності прибирання. Якщо ви хочете укласти угоду на тривалий час — обов’язково запитайте про знижки. Менеджери завжди зацікавлені в постійних клієнтах.

Вибір клінінгової компанії — не така вже складна справа, як може здатися на перший погляд. Потрібно лише закликати на допомогу здоровий глузд. Повинні відлякати занадто низькі ціни, обтічні відповіді на конкретні питання, прохання докупити інструменти та чистячі засоби (приховане подорожчання прибирання). Звертайте увагу на дрібниці і тоді ви обов’язково підберете клінінгову компанію, яка надає якісні, професійні та недорогі послуги.

Дякуємо Вам за довіру!