Час роботи: пн-нд 900 — 2000

Клінінгова компанія

Наше Якість на Основі Досвіду!

П’ять причин звернутися до нас:

Останнім часом в Україні активно розвиваються нові тенденції клінінгового ринку, клієнти компаній, що працюють в даній сфері, все частіше звертаються із замовленнями прибрати квартиру в Києві. Тут існує кілька варіантів сервісу — це і регулярні повсякденні роботи, і генеральне прибирання, і очищення приміщень після проведення ремонтних робіт. Популярність послуг з прибирання пояснюється тим, що далеко не у всіх є достатньо вільного часу, щоб витрачати його на монотонну і важку роботу, очищаючи кімнати і всі їх вміст від пилу і бруду. Без прибирання теж обійтися не можна, адже чистота житла дуже важлива для збереження міцного здоров'я. Якщо повсякденну роботу багато хто все ж беруть на себе, то в питаннях генерального прибирання куди більш затребувані послуги клінінгових компаній — наприклад, фірми CleaningServices.

Звернувшись в компанію CleaningServices, клієнт може розраховувати на отримання повного спектру послуг з прибирання житлових приміщень. Всі роботи виконуються на професійному рівні, силами кваліфікованих співробітників. Може бути проведене  і щоденне, і генеральне прибирання — у всіх кімнатах. Також надаються послуги з прибирання приміщень після ремонтних робіт.
CleaningServices — це добре зарекомендована  себе фірма з прибирання квартир в Києві, що пропонує дійсно широкий спектр послуг. Наприклад, використання послуг з щоденного прибирання квартири буде відмінним рішенням для постійної підтримки порядку і чистоти в житлових приміщеннях. Можливе прибирання два рази на день — як правило, вранці і ввечері. Досвідченим фахівцям буде достатньо всього декількох хвилин для того, щоб навести в квартирі чистоту. Оперативно видаляється накопичений пил, виконується миття підлоги і вікон, очищаються санітарні вузли.
Генеральне прибирання квартири проводять один раз за тривалий проміжок часу, даний сервіс є цілим комплексом, до складу якого входять всілякі клінінгові послуги. При генеральному прибиранні видаляються будь-які забруднення, пил і бруд усуваються повсюдно, в тому числі і в місцях, що не зачіпаються при щоденному прибиранні. Такі послуги — це можливість добитися ідеальної чистоти і порядку.
Не можна не відзначити ще одну популярну і вельми затребувану послугу — це професійне прибирання приміщень в Києві після ремонтних робіт. Коли ремонт у квартирі завершений, в ній, як правило, панує безлад. Вирішити проблему можна завдяки послугам компанії CleaningServices, фахівці якої швидко приведуть приміщення в ідеальний вигляд. Буде прибране все будівельне сміття, очищені  меблі та інші поверхні. Можливо видалення не тільки пилу, але і більш складних забруднень — наприклад, фарби, вапна та іншого. Крім прибирання залишків будматеріалів, фахівці компанії виконують прибирання приміщень, яке складатиметься з двох основних етапів — сухе і вологе прибирання. Для того, щоб отримати належний ефект від виконаних робіт, необхідно проводити прибирання у всіх приміщеннях квартири — у тому числі ванній, кухні і туалету. Будівельні забруднення, безсумнівно, будуть і в приміщеннях, де ремонт не проводився — саме з цієї причини прибирання повинно бути комплексним в рамках всієї квартири.
На столичному ринку широко представлені клінінгові компанії — прибирання квартир в Києві стає одним з основних профілів їх діяльності. Звертаючись в CleaningServices, клієнти отримують гарантовано якісне обслуговування з використанням найсучаснішого обладнання та засобів для чищення. Всі роботи виконуються підготовленими фахівцями.

Дякуємо Вам за довіру!