Українська мова | Русский язык

Графік роботи: пн-нд 900 - 2000
П'ять причин звернутись до нас:
  • Ціни.
  • Якість.
  • Гарантія.
  • Стабільність компанії.
  • Конфіденційність.
  • Репутація.

Чи існує екологічний вид прибирання ?Існує . На даний момент самим нешкідливим , екологічно чистим і ефективним способом прибирання є еко уборка парою, а також прибирання із застосуванням миючих засобів на основі органіки. Це оптимальні варіанти для дитячої кімнати , так як при такому прибирання хімічні засоби не використовуються зовсім . А саме застосування різної побутової хімії найчастіше викликає алергічні реакцію у дітей.

При екологічному  прибиранні  парою єдиним дезинфікуючим засобом є пар , і він чудово справляється зі своїм завданням. Пар знищує пилових кліщів , бактерії і мікроорганізми , які можуть спровокувати багато дитячих  хвороб.

При еко прибиранні  органічними миючими засобами, дезінфікуючий ефект не поступається прибиранню з застосуванням хімії . Але при цьому здоров'я дитини залишається в безпеці.

Як це відбувається?

Прибирання паром проводиться за допомогою парогенератора . Вода , залита в цей апарат , нагрівається до утворення пари (його температура – 120 С0 ) . Потім через компресор пар під високим тиском подається назовні. Насиченість пара водою можна регулювати – залежно від того , що саме потрібно очистити . Наприклад , за допомогою сухого чищення робляють дезінфекцію всіх поверхонь і видаляються жирні плями.

Еко прибирання за допомогою миючих засобів з органіки відбувається класичним способом. Втім , ці два способи можуть доповнювати один одного. Крім того , при еко прибиранні  можливе застосування іонізаторів і озонаторів повітря – пристроїв , які роблять повітря в приміщенні здоровим , іонізують його , усувають неприємні запахи. Для дитячої кімнати це дуже актуально.

Пар не страшний  для меблів

Не варто турбуватися про домашні меблі . Еко прибирання  абсолютно безпечне, як для м'яких меблів , так і для меблів з лакофарбовим покриттям. Таким чином , ви можете повністю довіритися еко прибиранню . Воно  дійсно допоможе навести ідеальний порядок в будинку без застосування хімії.

Дякуємо Вам за довіру!

Шановні замовники! Зверніть увагу, що зауваження на недоліки ми приймаємо протягом доби, з моменту прийняття Вами робіт. Телефонуйте, і ми все виправимо!